Bulevar Nemanjića, izmedju Delte i Svetosavskog parka, Četvorosoban stan na prodaju, 78m2, 165.000€

Šifra oglasa: StanoviNiš-397918
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića - Bulevar Nemanjića, izmedju Delte i Svetosavskog parka
78m2 sa dve terase, odlican raspored, prekoputa Delte

165.000 €

2.115,38 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
065 531 12 00

Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:

Dodatno:
165.000 €
StanoviNiš-397918
78 m2
Stan
Izvorno
4.0
4/10
Centralno
Uknjiženo
Terasa, parking, lift
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (09:40)
Oglas proveren: 15.05.2026 (11:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
StanoviNiš-397918
Na prodaju komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta, parka Svetog Save i bulevarske pijace.

Stan predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje zahvaljujući izuzetno funkcionalnom rasporedu i odličnoj lokaciji koja pruža sve neophodne sadržaje za svakodnevni život. U neposrednoj blizini nalaze se osnovne škole, vrtići, parkovi, marketi, kafići i kompletna infrastruktura potrebna porodicama.

Ukupna površina stana iznosi 78m². Po strukturi je četvorosoban i sastoji se od tri odvojene spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, izdvojene trpezarije i kuhinje, kupatila, kao i dve terase. Veća terasa povezana je sa dnevnim boravkom i pruža dodatni prostor za uživanje i odmor, dok se na manju terasu izlazi iz jedne od spavaćih soba.

Stan je veoma komforan i pruža mogućnost uređenja prema sopstvenim potrebama i željama budućih vlasnika.

Nalazi se na IV spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Zgrada poseduje podrumsku prostoriju, dok je parking obezbeđen u okviru zgrade, što predstavlja veliku prednost na ovoj lokaciji.